فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب
×
سبد خرید

sample42

طرح جهیزیه ارزان

sample42

وام خرید خودرو

sample42

وام خرید جهیزیه

sample42

وام خدمات ازدواج

sample42

طرح ماه عسل

آموزش‌های پیش از ازدواج به 6 ساعت افزایش یافته است

۱۵/بهمن/۱۳۹۶
اخبار -
بدون دیدگاه

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان به نقل از روابط عمومی دادگستری استان کرمان، محبوبه میرزابیگی اظهار داشت: کارگاه‌های آموزشی تربیت مربی حقوقی آموزش پیش از ازدواج با حضور وکلا و حقوقدانان  در کرمان برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: هدف از برگزاری این کارگاه تحقق بخشیدن به  سیاست‌های کلی خانواده ابلاغی مقام معظم رهبری که بر ضرورت تحکیم خانواده از طریق آموزش‌های پیش، حین و پس از ازدواج است.

میرزابیگی افزود: براساس آیین‌نامه شورای عالی انقلاب فرهنگی، آموزش‌های پیش از ازدواج که تاکنون دو ساعت بود و بیشتر بحث آموزش بهداشت و مسائل جنسی را شامل می‌شد به 6 ساعت ارتقا یافته و چهار موضوع آموزش بهداشت و مسائل جنسی، روانشناسی خانواده، اخلاق و احکام خانواده و حقوق خانواده را با تاکید بر مسائل حقوقی ازدواج و خانواده مانند آثار حقوقی نکاح، باید و نبایدهای حقوق خانواده، اصول اخلاقی که زوجین باید بدانند و قوامیت وتمکین را در بر می‌گیرد.

وی یادآور شد: با برگزاری این کارگاه آموزشی و با احراز صلاحیت مربیان، حقوقدانان نسبت به ارائه آموزش‌ها به افراد در شرف ازدواج اقدام می‌کنند.

برچسب ها:دیدگاه
دیدگاه شما :