فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب
×
سبد خرید

sample42

طرح جهیزیه ارزان

sample42

وام خرید خودرو

sample42

وام خرید جهیزیه

sample42

وام خدمات ازدواج

sample42

طرح ماه عسل

امضای تفاهم نامه همکاری مشترک اداره کل میراث فرهنگی گلستان و مجمع توسعه و ترویج ازدواج آسان جوانان

۹/مرداد/۱۳۹۹
اخبار -
بدون دیدگاه

تفاهم نامه همکاری مشترک اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گلستان و مجمع توسعه و ترویج ازدواج آسان جوانان با هدف گسترش فرهنگ ازدواج آسان و ترویج این آیین آسمانی و رفع موانع و مشکلات ازدواج از طریق هم افزایی دوطرف منعقد شد.

این تفاهم نامه روز چهارشنبه 8 مردادماه 99 با حضور احمد تجری مدیرکل میراث فرهنگی گلستان، محمدعلی محمدی نیک مدیرعامل مجمع توسعه و ترویج ازدواج آسان جوانان استان، ناصر گرزین رئیس هیئت مدیره مجمع خیرین ازدواج گلستان و عضو شورای اسلامی شهر گرگان و اعضای این مجمع به امضا رسید.

محمدعلی محمدی نیک مدیرعامل مجمع توسعه و ترویج ازدواج آسان جوانان استان گلستان نیز در این جلسه گفت: امسال با لحاظ شرایط کرونایی و محدودیت هایی که وجود داشت بر سایه تشکیل مجامع خیرین ازدواج و سیاست های کلانی که تعریف شده بود مقرر شد از ظرفیت های موجود دستگاه های اجرایی در راستای رفع موانع ازدواج جوانان استفاده شود که در همین راستا امروز تفاهمنامه ای با اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان گلستان به امضا رسید.


او خاطرنشان کرد: اولین خانه ازدواج جوانان را که در کل کشور منحصر به فرد است با کمک اداره کل میراث فرهنگی استان در بافت تاریخی گرگان شکل گرفت که علی رغم محدودیت شیوع کرونا ویروس و شرایط موجود با استقبال خوبی مواجه شد.


مدیرعامل مجمع توسعه و ترویج ازدواج آسان جوانان استان بیان کرد: در هفته ازدواج در این مکان که در خانه تاریخی امیرلطیفی واقع است روزانه بالغ بر 5 مراسم عقد برگزار شد که نشان دهنده این موضوع است که اگر این ظرفیت ها به جوانان و خانواده ها معرفی شود، مورد استقبال قرار خواهد گرفت و به کاهش هزینه های تشکیل زندگی مشترک کمک می کند.

 

احمد تجری مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گلستان با اشاره به این که ازدواج یکی از موضوعات اساسی و حائز اهمیت زندگی امروز است که باید در سطح کشور به طور ویژه به آن پرداخته شود، تصریح کرد: باید همه دستگاه های اجرایی و همه افرادی که می توانند در این حوزه هم افزایی داشته باشند برای تسهیل و رفع موانع ازدواج جوانان کمک کنند.


تجری تصریح کرد: اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان گلستان برای در اختیار گذاشتن ظرفیت ها و توانمندی های خود در سراسر استان در راستای تسهیل ازدواج جوانان اعلام آمادگی می کند.


او اضافه کرد: بخش خصوصی زیرمجموعه اداره کل میراث فرهنگی و تاسیسات گردشگری استان که در زمان شیوع ویروس کرونا نوع دوستی و کمک به هم نوع را به اثبات رسانده اند نیز برای تسهیل ازدواج جوانان واجد شرایط مشارکت خواهند کرد.

 

 

 

 

برچسب ها:دیدگاه
دیدگاه شما :